تاریخ انتشار: ۰۲ شهریور ۱۳۹۵

بسیاری از شما یا در این دوره از آزمون کنکور سراسری یا رتبه مناسب را بدست نیاورده اید و یا اینکه برای نخستین بار است که در سال آینده در آن شرکت خواهید کرد. شاید با خود بگویید فرصت زیادی برای شروع درس خواندن برای آزمون سال ۹۶  باقی مانده است، اما این کاملا اشتباه است، بارها […]

برا--قبول--در-کنکور-۹۶-چه-ک

بسیاری از شما یا در این دوره از آزمون کنکور سراسری یا رتبه مناسب را بدست نیاورده اید و یا اینکه برای نخستین بار است که در سال آینده در آن شرکت خواهید کرد.
شاید با خود بگویید فرصت زیادی برای شروع درس خواندن برای آزمون سال ۹۶  باقی مانده است، اما این کاملا اشتباه است، بارها شنیده اید که وقت طلاست، در راه کنکور وقت حتی از طلا نیز با ارزشتر است. 

شاید بسیاری از شما که نتوانستید در آزمون امسال قبول شوید با خود بگویید که دیگر هیچ گاه نمی توانید رتبه ی مناسبی را در کنکور سال ۹۶ بدست آورید، این تصوری اشتباه است که در ذهن شما ایجاد شده است. سابقه برگزاری سالها کنکور نشان داده که رتبه یک فرد ممکن است در دو دوره ی آن اختلافی چند ده هزاری نیز داشته باشد. بسیاری از رتبه های بالای کنکور در آزمونهای نخستین رتبه های بسیار بدی بدست آورده اند.
در حقیقت این شما هستید که باید تصمیم بگیرید چه چیزی را می خواهید!؟ کافی است هدف گذاری مناسب را انجام دهدید، ابزار لازم را تهیه کرده و با کمک یک مشاور کاردان، با تلاشی که از خود نشان می دهید به موفقیت لازم دست یابید.
شما برای موفقیت نباید 
پس تا دیر نشده به خود بیایید و از همین حالا برای کنکور سال ۹۶ خود را آماده کنید.

مجموعه کنکور آسان است یکی از عواملی است که با مشاوره های رایگان و نیز برگزاری آزمونهای آنلاین کنکور  می تواند شما را در راه رسیدن به این مهم یاری رساند. 

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)