تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷
success-in-business-990x693-860x602

موفقیت در کنکور در کمترین زمان با رعایت نکات زیر :

۱ : توکل بر خدا

اگه دراین یکسال تمام تلاشتان را کردید بهتره حالا همه چیز را به خدا بسپارید و به خدا توکل کنید. سپردن نتیجه به خدا آرامش روانی ایجاد می کند و باعث میشود از استرس دور باشید و اینگونه می توانید جزو افرادی باشید که موفقیت در کنکور در کمترین زمان را تجربه کردند.

۲ : به نتیجه فکر نکنید

خیلی از استرس هایی که برای داوطلبان در این زمان اتفاق می افتد بخاطر فکر کردن به نتیجه است.آنچه شما باید الان روش تمرکز کنید فقط رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت باید باشد.

۳ : روی مطالب جدید تمرکز نکنید

خیلی از داوطلبان کنکور زمانی که دارند مطالعه می کنند متوجه یک سری نکاتی میشوند که شاید تا به حال با آن برخورد نکردند و سعی می کنند تا در فرصت باقی مانده به آن مباحث مسلط شوند. این کار اشتباه بزرگی است چون شما زمان زیادی تا کنکور ندارید و باید به تنها چیزی که فکر کنید موفقیت در کنکور در کمترین زمان باشه .چون هم باعث استرس شما و هم باعث آشفتگی ذهنیتان میشود و همچنین هیچ نتیجه ای هم در بر نخواهد داشت.

۴ : دفترچه های کنکور سراسری سال قبل را مطالعه کنید

این کار معجزه میکند.دقیقا مثل این است که سازمان سنجش سوالات را به شما داده است.ساختار سوالات کنکور دقیقا هر سال  تکرار میشود و آشنا بودن با این ساختار کاملا شما را برای سرعت عمل و تست زنی آماده میکند.

۵ : دست از تلاش بر ندارید

درسته شاید خیلی زمان زیادی نداشته باشید اما خیلی ها در همین زمان درس خواندن و بدون استرس و با توکل بر خدا توانستند موفق شوند.

۶ : نا امید نشوید

خیلی چیزها میتواند در این زمان تغییر کند و عامل موفقیت شما شود.به قول معروف از این ستون تا اون ستون فرج.و زمان نمیتواند تنها ملاک قبولی باشد چون خیلی از داوطلبین توانستند موفقیت در کنکور در کمترین زمان رو داشته باشند.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)