تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۵

امسال این افتخار را خواهیم داشت، تا با مجموعه برنامه هایی هدفمند تا روز کنکور در کنار شما عزیزان رشته تجربی باشیم.

تجربی-کنکور-۹۶

امسال این افتخار را خواهیم داشت، تا با مجموعه برنامه هایی هدفمند تا روز کنکور در کنار شما عزیزان رشته تجربی باشیم. برنامه های متنوعی که برای دانش آموزان این رشته در نظر گرفته شده است، شامل مجموعه هایی از برنامه ریزی بر اساس آزمونهای طبقه بندی شده، محاسبه نقاط ضعف پس از پایان هر آزمون، مشاوره جهت رفع این نقاط ضعف و مقایسه تراز هر آزمون نسبت به تراز قبلی و مواردی دیگر خواهد بود.
اگر چه آزمون کنکور آزمون دشواریست، اما دشواری آن برای همگان یکسان است. رشته تجربی از رشته هایی است که اگر موفق به کسب رتبه های بالا در کنکور سراسری شوید، در حقیقت آینده خود را تضمین نموده اید. پس یک سال از زندگی تان را برای بدست آوردن یک عمر زندگی با تلاش بیشتری سپری کنید.
به این موضوعات فکر نکنید که باید از تفریحات خود بزنید، از ورزش دست بکشید و به دیدار دوستان نروید؛ این تصور تصور غلطی است که طی سالیان سال و عدم برنامه ریزی صحیح به وجود آمده است. هیچ گاه مطالعه برای کنکور نمی تواند مانع تفریح، ورزش، دیدار با دوستان و … شما شود. با یک برنامه ریزی دقیق می توانید همه ی این موارد را در کنار درس خواندن تجربه کنید و از آن لذت ببرید. یادتان باشد، زندگی تابعی است از سختی و راحتی.
هر سختی راحتی در انتظارش خواهد بود، پس با تحمل یک سال سختی دوران کنکور یک عمر راحتی را برای خودتان به ارمغان بیاورید.
شما هم  میتوانید یکی از اعضای خانواده بزرگ کنکور آسان است در کنکور ۹۶ باشید. از مشاوره رایگان موسسه بهره مند شوید، در آزمونهای آنلاین رایگان کنکور این موسسه شرکت کنید و نقاط ضعف خود را تا روز کنکور برطرف کنید.

نظرات شما
 1. فردین حیدری می‌گه:

  کد مشاور هارو نمیاره چیکار کنم؟
  لطفا کمکم کنید خیلی لازم دارم ممنون.

 2. مینا می‌گه:

  سلام شماره دفتر مرکزی برای دریافت کد مشاوره را میخام

 3. رضا نصرتی می‌گه:

  سلام بنده فرزندم امسال سال دهم تجربی است. چنانچه می دانید سال دهمی های امسال اولین سری دانش آموزان نظام جدید هستند. یعنی کلاس ششم داشتند و فهرست و مطالب و روش دروس و کتابها به کلی تغییر کرده اند. برنامه شما برای این دانش آموزان چیست و آیا برنامه ای برای دهمی ها دارید؟ ممنون

  • مدیر سایت می‌گه:

   با سلام؛
   همانطور که شما رد گفته هایتان به آن اشاره نموده اید، به دلیل تغییرات مداوم در سیستم آموزشی، مجموعه کنکور آسان است هر ساله بسته هایی متناسب با تازه ترین تغییرات ارائه می کند.

 4. yasaman می‌گه:

  کنکور

 5. یاسمن می‌گه:

  جهت شرکت در ازمون و مشاوره

 6. یاسمن می‌گه:

  کدمشاوره

 7. پریچهر می‌گه:

  سلام..ببخشید هر زمانی میتونیم تو موسسه شما ثبت نام کنیم؟یا زمان ثبت نام خاصی دارین..

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)